Apie mus

 

Viskas prasidėjo nuo paprastos idėjos – suvienyti smulkius unikalius gamintojus į vieną vietą ir pasiūlyti platformą jų produktams realizuoti. Prieš keletą metų buvo įkurta mūsų įmonė. Tuo metu atrodė, kad vienas didžiausių darbų buvo padaryta. Teisybės dėlei, reikia būtinai paminėti, jog šiandien taip jau nebeatrodo.

Po daugiau nei metų, esame padarę pakankamai nemažai. Platforma veikia, bet vis dar kiekvieną minutę tobulinama. Prie mūsų jungiasi pradinės idėjos įkvepėjai. Mes ypatingai tuo džiaugiamės bei didžiuojamės. Per sąlyginai trumpą laikotarpį turime sukaupę išties platų prekių asortimentą. Jis plečiasi ir esame laimingi, jei klientai pas mus randa reikalingų produktų.

Ieškome kelių kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp pirkėjo lūkesčių įsigyti tinkamą produktą ir pardavėjo noro būti matomam, vertinamam, bei paskatintam toliau kurti, vystytis, tobulėti. Mūsų pastangos ir energija yra nukreipta plėtoti elektroninę platformą, kuri vienytų ypatingus produktų gamintojus. Unikalus, natūralus, iš gamtos kilęs, rankomis gamintas produktas yra TAGMAN prioritetas.

Dirbsime, tobulėsime, klysime ir mokinsimės iš klaidų, bet savo idėją stengsimės paversti patrauklia visiems – ir gamintojams, ir pardavėjams, ir, svarbiausia, mūsų lankytojams ir pirkėjams.

Kviečiame išsakyti savo pasiūlymus, patarimus, pastabas, rekomendacijas ir atsiliepimus prie patikusios/nepatikusios prekės. Rašykite mums: [email protected].